Tette mindezt a bajai első WFC K-1 Magyar Kupán. Az ország számos pontjáról érkeztek versenyzők, összesen 170 sportoló mérette meg magát.

Két éve űzi ezt a sportot

A helyi Kick-Thai Boxing Baja csapata 26 fővel indult, köztük volt Győri Róbert százados is.  A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi- és Technikai Osztályának főnyomozója most 38 éves, így a veterán kategóriában indult.

Két súlycsoportban is eredményesen versenyzett, – 71 kg -ban első helyen végzett, így aranyérmet és bajnoki övet szerzett, – 75 kg -ban második lett.

Gyerekként ismerkedett már a karate sportággal

Az újdonsült bajnok korábban is sportolt, nyolc éves korától 10 éven át karatézott, majd szünet következett. A hosszú kihagyás ellenére, a jó alapokra építve két éve ismét aktivizálta magát, elkezdett thai-boxolni, mely sportágban most a K1 szabályai szerint versenyezve a dobogó legfelső fokára állhatott fel.