Extrém meleg várható itthon a következő napokban: hétvégén akár 40 fokos kánikula is lehet – emiatt szombattól harmadfokú hőségriasztás lép életbe. Az országos tisztifőorvos a kormányszóvivői tájékoztatón azt mondta: ez komoly egészségügyi kockázatot jelent. Oroszi Beatrix kiemelte: a hőség miatt a legnagyobb veszélyben az idősek, a csecsemők, a krónikus betegek és a hajléktalanok vannak, valamint akik a szabadban végeznek fizikai munkát, vagy sportolnak.
NEKED AJÁNLJUK
Védőnők a „Lilában”
A prevenció hőseit ünnepelték Szekszárdon a Védőnők Napján, a Balassa János Kórház "Lila épültében". Mint elhangzott, nagyon fontos, hogy néha megálljanak a mozgalmas mindennapokban. A...





