A villamosenergia-ellátás biztonsága érdekében takarékosságra kérik. az embereket. Különösen az esti, 18 és 21 óra közötti időszakban érdemes odafigyelni az áramfogyasztásra. Aki teheti, ebben az időszakban mérsékelje a klímaberendezések használatát, mellőzze az elektromos autók töltését, illetve a nagyobb energiaigényű háztartási gépeket is inkább este 9 után működtesse.
NEKED AJÁNLJUK
Védőnők a „Lilában”
A prevenció hőseit ünnepelték Szekszárdon a Védőnők Napján, a Balassa János Kórház "Lila épültében". Mint elhangzott, nagyon fontos, hogy néha megálljanak a mozgalmas mindennapokban. A...






