Idén is megrendezik az országos Botra fel! kampányt, amellyel az egészségmegőrzés fontosságára és a sport szervezetre gyakorolt jótékony hatására kívánja felhívni a figyelmet a Cukorbeteg Egyesületek Országos Szövetsége. A programhoz május 16-tól az ország 26 pontján, többek között Szegeden, Veszprémben, Kaposváron és a fővárosban is csatlakozhatnak az érdeklődők. A kampány középpontjában idén is a nordic walking áll, ami biztonságos, könnyen elsajátítható és hatékony mozgásforma.
Cikkünk frissítése óta eltelt 4 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Olivia Rodrigo új albuma egy kapcsolat érzelmi időkapszulája lett
Az énekesnő harmadik nagylemeze a szerelem és a szomorúság különös kettősségét örökíti meg egyetlen történetben. Rodrigo nagyobb művészi kontrollal és mély őszinteséggel tér vissza, bemutatva...






