0:00
/
Ülésezett a testület

Szekszárd Megyei Jogú Város Képviselőtestülete csütörtökön tartotta soron következő ülését. Több témáról is szó esett. Berlinger Attila polgármester és dr. Fusz György alpolgármester mások mellett a sötétvölgyi tábor fejlesztéséről és pályázatokról ad információkat.