Szekszárd Megyei Jogú Város Képviselőtestülete csütörtökön tartotta soron következő ülését. Több témáról is szó esett. Berlinger Attila polgármester és dr. Fusz György alpolgármester mások mellett a sötétvölgyi tábor fejlesztéséről és pályázatokról ad információkat.
Ülésezett a testület
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...





