A prevenció hőseit ünnepelték Szekszárdon a Védőnők Napján, a Balassa János Kórház "Lila épültében". Mint elhangzott, nagyon fontos, hogy néha megálljanak a mozgalmas mindennapokban.


A Tolna Vármegyei Balassa János Kórház és a Tolna vármegyei mentor védőnői szolgálat szervezésében megrendezett ünnepségen, a Tolna Vármegyei Kormányhivatal képviseletében dr. Pátri Eszter vármegyei tisztifőorvos köszöntötte az egybegyűlteket.
(forrás, fotó: Facebook/Tolna Vármegyei Kormányhivatal)






