Nyíregyháza adott otthont a Fedett Pályás U20 és U18 Magyar Atlétikai Bajnokságnak a közelmúltban, melyre szekszárdi sportolók is elutaztak. A Szekszárdi Sportcsarnok Atlétika szakosztálya négy junior korú és egy ifjúsági korosztályos versenyzővel érkezett a nyírségi városba.

Értékes helyezések a két nap során

A verseny első napján Szilágyi Péter 60 méteres síkfutásban indult. Az előfutamból 7.16-tal jutott tovább, a döntőben tökéletesen elkapja a rajtjával, és szenzációs futásával egyéni csúcsot futott és második helyen ért célba. Megérdemelten vette át ezüstérmét.

Gyányi Zsombor az U18-asok 3000 méteres síkfutásában negyedik helyen végzett, 1500 méteren pedig hetedik lett. A junior férfi 4×200 méteres váltó Hamar János, Boskó Márk, Szilágyi Péter, Pál Tamás összeállításban az ötödik helyet szerezték meg.