Fiatal kora ellenére rendkívül tudatosan készül versenyeire. A 2021-es Delfin Országos Bajnokság idén is regionális versenyrendszerben került megrendezésre. Július 10-11-én, 5 helyszínen 9 régióból álltak rajthoz a legfiatalabb korosztály versenyzői, a Dél-Dunántúl régiónak Kaposvár adott otthont.

Tudatosan úszik a jövő felé

Lívia kitartó munkával készült az idei versenyekre. Munkájának meg is látszik az eredménye, hiszen szinte minden alkalommal, minden rajthoz állását követően egyéni rekorddal zárta az adott versenyt.

2 regionális bajnoki címet szerzett

Póth Gábor tanítványa Kovács Lívia a két nap alatt összesen 9 versenyszámban állt rajthoz, és minden számban az esélyesek közt a dobogós helyezésekért küzdhetett.

50 méteres pillangóúszásban és gyorsúszásban regionális bajnoki címet szerzett, 200 méteres hátúszásban ezüstérmes, 100 méteres hátúszásban pedig bronzérmes lett. Emellett 5 db negyedik helyezést is elért ahol csak minimális különbséggel maradt le dobogóról.

Gratulálunk Líviának és kívánjuk, hogy Delfinből egyszer Cápává váljon!