Ezen a hétvégén is folytatódik az oltási kampány: a háziorvosi rendelőkben, a kórházi oltópontokon és az oltóbuszokon is várják a regisztráltakat. A legfrissebb adatok szerint már több mint 4 millió 260 ezer embert oltottak be. Kétmillió 452 ezren már a második adagot is megkapták. Az átoltottság 43 százalékos.
Cikkünk frissítése óta eltelt 5 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Holokauszt Emléknap július 5-én
Vasárnap 10:30 - tól Szekszárdon, a Művészetek Házában. A megemlékezés programja: Emlékbeszédet tart: BERLINGER ATTILA, Szekszárd Megyei Jogú Város polgármestere
TÜCSÖK ZENÉS SZÍNPAD műsora
Liturgiai megemlékezést tart: FINÁLI...






