Nyolcadik mérkőzését is elveszítette a Szekszárd a női kosárlabda Euroligában. A tegnapi mérkőzésen 65–51-re kikaptak az olasz Veneziától. Az Atomerőmű KSC Szekszárd az első negyed hajrájáig tartotta a lépést, viszont 15–15 után a vendégek fokozatosan elhúztak, majd egy 12–2-es rohammal lezárták a meccset.

NŐI KOSÁRLABDA EUROLIGA – 8. FORDULÓ, A-CSOPORT

ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD–UMANA REYER VENEZIA 51–65

MESTERMÉRLEG

Djokics Zseljko:

Nálunk jobb csapattal játszottunk, de voltak olyan periódusai a mérkőzésnek, amikor tartani tudtuk a lépést ellenfelünkkel. Azonban túl sok hibát vétettünk, ziccereket hagytunk ki, ezt pedig megbüntették.

Andrea Mazzon:

Nem úgy indult a mérkőzés számunkra, ahogy elterveztük, az első félidőben tíz eladott labdánk volt. A nagyszünet után összekaptuk magunkat, és sikerült behúzni ezt a fontos mérkőzést. A Szekszárd két húzóembere nélkül játszott, de idegenben mindig nehéz nyerni, erre készítettem fel csapatomat.