A Veszprém melletti Nemesvámoson rendezte a Magyar Atlétikai Szövetség a Mezei Futó Magyar Liga 2. fordulóját. A Szekszárdi Sportközpont atlétika szakosztályát hat versenyző képviselte, és két éremmel tértek haza.

• Gyányi Zsombor Buda az U18 korosztály 5000 méteres versenyében harmadik helyen végzett, ugyanebben a kategóriában Végh Zsombor a 8., Plessz Gábor a 18. lett.

• Janács Árpád az U12 korosztály 1500 méteres versenyében második helyen végzett, hat másodperccel a győztes pápai fiú mögött. Árpád a szeptemberi toborzáson tűnt fel, és azóta látogatja Szőke Gergő edzéseit.

• Az U16os korosztály számára 4000 méter volt a táv, Molnár Gergő és Vesztergombi Barnabás a középmezőnyben értek célba közvetlenül egymás mögött.